Udoskonalamy
naturalne piękno

Telefon do nas 698 111 811

Opalanie Natryskowe

spa_opalanie_natryskowe_270x157Opalanie natryskowe to doskonały sposób aby uzyskać piękną, naturalną opaleniznę, zachowując młodość i witalność swojej skóry. Dzięki nam w jeden dzień będziesz wyglądać jak po powrocie z egzotycznej wyspy.

Jak to działa?

W czasie około 20 minutowego zabiegu kosmetyczka równomiernie rozpyli płyn Twoim ciele.  Preparat rozprowadzony jest przez nacisk powietrza, dzięki temu rozkłada się on równomiernie na skórze człowieka, minimalizując ryzyko nierównomiernej opalenizny (takiej jak po samoopalaczu). Nie zawiera on sztucznych konserwantów, perfum, alkoholu ani innych potencjalnie niebezpiecznych środków. Płyn jest złożony głównie z wody destylowanej oraz DHA i jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twojej skóry. DHA wbrew powszechnemu mniemaniu nie jest barwnikiem – to pochodna cukru. DHA (dihydroksyaceton) dzięki reakcji z aminokwasami na powierzchni skóry daje efekt brązowienia. Nadaje naturalny odcień opalenizny. W zależności od rodzaju skóry oraz pożądanego efektu, dobieramy płyny bardziej lub mniej brązujące.

Przygotowanie do zabiegu:

  • dobrze jest wykonać peeling całego ciała, który nie zostawi na ciele tłustej powłoczki. Można również w tym celu użyć zwykłej gąbki i delikatnie wyszorować ciało;
  • przed zabiegiem nie stosować balsamów, oliwek ani kremów;
  • depilację lub golenie ciała wykonać najpóźniej na 2 dni przed opalaniem natryskowym;
  • w dniu zabiegu należy ubrać ciemną bieliznę, nawet jeżeli zamierzamy opalać się bez niej;
  • zalecane jest przyjście w odzieży nie przylegającej do ciała (w zbyt obcisłym ubraniu istnieje ryzyko wtarcia preparatu w odzież, co może spowodować nierównomierną opalenizną);
  • najlepiej nie robić makijażu w dniu zabiegu.

Po zabiegu:

Przez 8 do 10 godzin po zabiegu (4 godziny w przypadku opalania ekspresowego) nie można brać kąpieli oraz wykonywać czynności, które będą powodować pocenie się ciała (np. fitness, siłownia). Po upływie tego czasu preparat zmywamy pod prysznicem za pomocą żelu i ręki – nie stosujemy rękawic do masażu, gąbek, czy też peelingu. Unikamy bardzo ciepłej wody. Przez kolejne dni stosujemy się do tej zasady, nie kąpiemy się w wannie z gorącą wodą, nie chodzimy do sauny. 24 godziny po wykonaniu zabiegu, można bez przeszkód korzystać z basenu, lub kąpieli w morzu. Przez kolejne dni warto nawilżać skórę balsamem – zwiększy to trwałość opalenizny.

Efekt:

Efektem opalania natryskowego jest naturalna, brązowa skóra już po kilku godzinach od zabiegu. Możesz się kąpać, biegać, opalać się bez żadnego ryzyka wizualnego jak i zdrowotnego. Jest to doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości takie jak śluby, wystąpienia publiczne, imprezy. Polecamy opalić się na około 2-3 dni przed „wielkim wyjściem”. Efekt utrzymuje się do około 5-9 dni. Opalenizna schodzi równomiernie stając się coraz delikatniejszą wraz ze złuszczaniem się górnych warstw naskórka.

Przeciwwskazania:

  • zranienia, przerwania ciągłości skóry;
  • świeże blizny;
  • ciągła, nadmierna potliwość.

Możliwość komentowania jest wyłączona.